Ika Control

O firmie

Firma IKA-CONTROL s.c. powstała w 1998r. Swoją działalność opieramy na dwóch kierunkach systemach technicznej ochrony mienia oraz systemach automatyki budynkowej i przemysłowej. Wszystkie prace realizujemy w układzie kompleksowej obsługi klienta. Pierwszym etapem współpracy są konsultacje związane z rozpoznaniem potrzeb poprzedzone analizą obiektów.

W razie potrzeby wykonujemy wstępne projekty lub kompleksowe koncepcje systemów ochrony i automatyki budynkowej. Każdy z tematówrozpatrywany jest indywidualnie, a rozwiązanie zawsze jest dobrane optymalnie do potrzeb inwestora.

Współpraca z wieloma firmami, w tym z autoryzowanymi przedstawicielami na Polskę gwarantuje terminowość dostaw, najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny w przypadku zlecenia naszej firmie wykonawstwa przedsięwzięcia.

Do każdego wykonywanego zadania dobrany jest zawsze zespół najlepszych specjalistów, legitymujących się dużym doświadczeniem zawodowym i wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Zawsze po realizacji oferujemy Inwestorowi gotowość przyjęcia na siebie obowiązków konserwacji systemów i urządzeń, gwarantując tym samym zapewnienia stałego utrzymania ich w ruchu.